9 neuveriteľných úlovkov: TRETÍ je úplne unikátny, to ste ešte nevideli

Poznáte magnet fishing? Lovec hodí do vody magnet a čaká, čo vytiahne. Môže to byť čokoľvek! Mnohí vytiahli nečakané a čudné veci – presvedčte sa sami.

Magnet fishing je hľadanie železných pokladov ukrytých na dne vôd. Magnet môžete hádzať do jazera, rieky, studne, mora. Na Slovensku je to čoraz viac populárna záľuba, pretože je to zábavné a vzrušujúce. Pri každom hodení magnetu ste plní očakávaní, čo nájdete. A potom sa na tom viete zasmiať.

Existujú rozličné fishing magnety s rôznou silou a šancu zachytiť predmet, rôzne typy lán, aj kužele proti zaseknutiu, ktoré výrazne znižujú riziko uviaznutia magnetu pod vodou. Dokonca mnohí fisheri si vylepšujú magnety podľa seba a vymýšľajú rôzne svojpomocné zlepšováky.

K častým nálezom patria mince, klince, háčiky z udíc, neidentifikovateľné kusy kovu, vrchnáky od piva. Ak budete mať šťastie na správne miesto, môžete nájsť mobil, lopatu alebo nábojnice.

Najvzácnejšie nálezy sú napríklad trezory, zbrane, brokovnice, bicykle, dopravné značky, prípadne granát. Pre takéto úlovky platí, že musíte byť trpezlivý.

Vytvorili sme pre vás zoznam najvzácnejších nálezov, čítajte ďalej a pozrite si ho.

1. úlovok: mačeta

magnet fishing mačeta

2. úlovok: delostrelecká guľa z 19. storočia

3. úlovok: dve zbrane naraz

magnet fishing zbrane

Prvá (zadná) zbraň je americká puška M1917 Enfield. Druhú sa neporadilo identifikovať. Nájsť vo vode dve zbrane je veľmi vzácny úlovok, ktorý sa nepodarí len tak hocikomu. K úlovku gratulujeme fisherovi Bavarian theasure hunter.

4. úlovok: pištoľ Colt M1911

pištoľ

Na obrázku je Colt M1911, samonabíjacia pištoľ americkej výroby. Používala ho americká armáda od roku 1911 do roku 1985. Bola používaná počas Prvej svetovej vojny, Druhej svetovej vojny a vojen v Kórei a Vietname.

5. úlovok: motorka

6. úlovok: model auta

magnet fishing auto

7. úlovok: náboje

magnet fishing náboj

8. úlovok: granát

magnet fishing granát

9. úlovok: bicykel

bicykel

Zaujal vás magnet fishing? Chcete vidieť aj slovenské nálezy? Tak neváhajte ani sekundu a pridajte sa do našej facebookovej skupiny Magnet fishing Slovensko.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *