Doplnky

K magnetu a lanu odporúčame zakúpiť nasledujúce doplnky.

 • Kužeľ proti zaseknutiu

  V prípade, že ste sa rozhodli pre magnet 94 kg, magnet 162 kg alebo magnet 290 kg z našej ponuky, odporúčame k nemu dokúpiť príslušný kužeľ.Ak používate magnet bez kužeľa, bude sa zasekávať o kamene a korene stromov na dne rieky. Niekedy sa magnet zasekne tak, že ho už nevytiahnete.

  Keď na magnet umiestnite náš plastový kužeľ, magnet ľahšie prekĺzne pomedzi prekážky. Kužeľ tiež vďaka svojej svetlej farbe zlepšuje viditeľnosť magnetu pod vodou.

  Kužele pasujú iba na naše jednostranné magnety so silou 94 kg, 162 kg a 290 kg. K ostatným magnetom bohužiaľ kužele nepredávame.

 • Oceľový hák

  Niektoré ťažké nálezy ako napríklad bicykel, motorka, lavička alebo rebrík sa nedajú vytiahnuť magnetom. Vtedy si pomôžete hákom. Hák môžete priviazať na opačný koniec lana, nemusíte kvôli nemu kupovať ďalšie lano.
 • Rukavice

  Pri magnet fishingu odporúčame nosiť rukavice. Neporežete sa na ostrých predmetoch a lano sa vám bude menej zarezávať do ruky.
 • Lepidlo

  Pre zaistenie závesného oka magnetu odporúčame použiť aj špeciálne lepidlo určené na zaistenie kovových skrutiek. Takto zabezpečené spoje sú vďaka lepidlu odolné voči uvoľneniu aj pri nárazoch a vibráciách. Lepidlo zároveň utesňuje závity skrutiek, čím ich chráni pred hrdzavením.

Objednávky prijaté dnes doručíme v utorok 21.5.