Horoskop na dnešný deň

horoskop pre lovcov pokladov

Spoznajte svoju budúcnosť! Prinášame vám denný horoskop pre hľadačov pokladov od kvalifikovaných veštíc z tímu MagnetFishing.sk.

Dôležité upozornenie: Keďže naše horoskopy sú 100% pravdivé, po ich prečítaní budete vopred vedieť, aké nálezy dnes objavíte. To vám môže pokaziť zábavu z lovu. Horoskopy čítajte na vlastné riziko!

Horoskop na utorok 5. marca 2024

Baran

Dnes vám Luna vysiela aj podporné energie spolu so Slnkom i Venušou. Magnet fishing vám dáva šťavu, prebúdza a oživuje. Neváhajte a vyrazte na lov, dnes máte fenomenálnu šancu objaviť skutočný poklad.

Býk

Čierna diera galaxie Plejády vám dnes nepraje. Vie o vašej srdcovej záľube a chce vám ju prekaziť. Aj keď predpoveď počasia môže vyzerať priaznivo, vplyv čiernej diery môže vyvolať týždeň plný dažďu, blata a premočených brehov. Najrozumejšie je ísť na železo čím skôr a neriskovať, že začne pršať.

Blíženci

Ste pod veľkým tlakom. Aj na pracovisku prežívate stres. Musíte bojovať s neustálymi zmätkami a trápeniami. Pomôže vám poobedie na magnet fishingu a vitamín C, ktorý má antioxidačné účinky.

Rak

Smutná správa. Trigon Jupitera a Pluta hrá proti vám. Dnes vás smola prenasleduje. Stane sa to najhoršie. Hodíte magnet do vody a už ho nevytiahnete. Aj tak ste už dlhšie plánovali na MagnetFishing.sk objednať nový, silnejší magnet.

Lev

Porozprávajte si dnes s tými, ktorých máte radi. Dozviete sa veľa zaujímavého. Vy viete, čo vám robí dobre, ale vie o tom aj váš najbližší človek? Možno vám rád varí, vy by ste však ísť na magnet fishing a na jedle vám do detailu nezáleží. Je to o prioritách.

Panna

Dnešný Mesiac v Jupiteri našepkáva, aby ste sa rozhodli síce, pragmaticky, ale pritom aj s citom. Vašu spokojnosť, ale aj spokojnosť rodiny treba brať ako jeden pilier. Najlepšie je tieto dve spokojnosti skombinovať rodinným magnet fishingom

Váhy

Slnko v Panne vám praje. To nech je pre vás povzbudením k lovu, ale dajte si pozor, aby ste napríklad nedoplatili na svoje unáhlené konanie. Pri prudkom a rýchlom nadhode si môžete natiahnuť sval. A to je bolestivá záležitosť, z ktorej sa dostanete až za pár dní.

Škorpión

Malú neplechu vám narobí dnešné pôsobenie Luny. Po niekoľkohodinovom love vás začnú bolieť nohy. Urobte si masáž nôh. Nohy nás nosia celý život. Ak vás bolia, pozrite sa, či idete po tej správnej ceste životom.

Strelec

Dnešný deň sa venujte viac svojmu zdravotnému stavu. Pokiaľ máte sedavé zamestnanie, skúste si robiť prestávky a viacej sa pohybovať. Po práci to chce dať si poriadny pobyh. Aká je vaša obľúbená aktivitka, pri ktorej sa riadne zapotíte?

Kozorožec

Inokedy ste stelesnením harmónie, ale dnes je to inak. Nepodľahnite nepríjemnému pôsobeniu Luny v Kozorožcovi. Skúste sa dnes uvoľniť činnosťou, ktorú mate radi. Čo tak ísť na magnet fishing?

Vodnár

Luna v Kozorožcovi vám dáva zabrať. Dnes máte pocit, že nerozumiete niektorým ľuďom. Asi by ste najradšej zaliezli niekde do samoty. Prečo tak na chvíľku neurobíte, ak sa vám to naozaj žiada? A tá najlepšia samota je pri jazere s obriou magnetkou.

Ryby

Dnešný deň vytvára celkom príjemné a podnetné energie, ktoré treba využiť. Pravdepodobne budete viac trpieť svalovicou a žalúdočnými ťažkosťami. Čo tak hodiť starosti za hlavu a ísť na magnet fishing? Dnešok môže priniesť nález bicykla alebo trezoru.

Ako horoskopy vznikali?

Je to mimoriadne zložité. Naše veštice každý deň dôkladne sledujú a merajú intenzitu magnetickej energie prichádzajúcej z rôznych častí vesmíru. Je to záležitosť vlnenia a vibrácie, a aj najmenšia energia, ktorá dopadne na Zem z vesmíru má svoj účinok na ľudí. Tento účinok pretrváva aj počas hľadania pokladov vo vode. Každá planéta má svoje charakteristické vlastnosti, ktoré ovplyvňujú, aké nálezy pri magnet fishingu objavíte.

Okrem pokročilého sledovania vesmírnych telies používame aj ďalšie veštiace techniky: pozorovanie magnetického kyvadla, veštenie z magnetickej gule a hádzanie magnetu o magnetickú tabuľu.

Naša veštica Tamara a jej magnetické kyvadlo