Horoskop na dnešný deň

horoskop pre lovcov pokladov

Spoznajte svoju budúcnosť! Prinášame vám denný horoskop pre hľadačov pokladov od kvalifikovaných veštíc z tímu MagnetFishing.sk.

Dôležité upozornenie: Keďže naše horoskopy sú 100% pravdivé, po ich prečítaní budete vopred vedieť, aké nálezy dnes objavíte. To vám môže pokaziť zábavu z lovu. Horoskopy čítajte na vlastné riziko!

Horoskop na pondelok 25. októbra 2021

Baran

Niektorí ľudia budú iba kibicovať, ale nepomôžu. Dnes sa nedajte ovplyvniť, či nebodaj zdeptať, mienkou iných ľudí. Jednak nevidia do vašich problémov, a čo je dobré pre nich, nemusí byť dobré pre vás. Pre vás môže byť dobré celý popoludnie na magnet fishingu.

Býk

Dnes budete priam prekypovať energiou, všetko sa vám bude dariť. Doprajte si oddych ako sa patrí. Vyrazte za dobrodružstvom k vode. Váš Mesiac je v trigone s Neptúnom a Merkúrom. Vaše šance nálezu pokladu sú veľmi vysoké.

Blíženci

Pocitovo ste možno v disharmónii, ale nemalo by to trvať dlho. Nerobte dnes žiaden adrenalínový šport, dajte prednosť niečomu pokojnejšiemu, napríklad magnet fishing.

Rak

Bolo by hriechom sedieť len doma. Vyrazte na magnet fishing a zapojte do toho hravosť. Berte si príklad od detí. Tie sa vedia tešiť zo života! Pravidelné a dlhodobé hľadanie prináša svoje plody. Taktiež vám váš astrologický patrón, planéta Merkúr, ktorý je teraz retrográdny, odporúča kúpiť silnejší magnet.

Lev

Pri troche energie a hrdosti dnes dosiahnete svoje. Uvoľnite si čas, zbavte sa povinností a v kľude vyrazte na magnet fishing. Mars sa na vás usmieva. Vytiahnete vzácny nález, ktorým sa v komunite pochválite.

Panna

Symbolom vášho znamenia je dobrodružstvo. Ste vždy v pohybe, ako na dobrodružnej ceste. Pripravte sa na nečakané výdavky pre domácnosť. Na dnešnom love prídete o magnet a budete si musieť objednať nový na MagnetFishing.sk. Ak však pôjdete na rovnaké miesto presne za 14 dní, pôvodný magnet vytiahnete a budete mať dva!

Váhy

Merkúr, ktorý na vás vplýva pozitívne, vás pozýva na krátkodobé výlety do okolia, v ktorom sa pohybujete. Investujte svoju energiu a čas aj do športu. Napríklad do magnet fishingu, kde vás pozýva Mars.

Škorpión

Budete mať sklon vrhať sa do dobrodružstva prekonávajúceho silu vášho magnetu. Planéta Urán, a následne aj jej nečakané vrtochy hrajú dlhodobo v prospech vášho znamenia. Na vás, ale i na všetkých bude pôsobiť skôr dravá, originálna, impulzívna, energická, pochabá sila. Nájdete chladničku, ktorú majiteľ stratil pred 2 rokmi a 216 dňami.

Strelec

Je veľká pravdepodobnosť, že v tento deň stratíte zábrany a svojim túžbam necháte voľný priebeh. Vykašlete sa na konvencie, kamarátov, frajerku, manželku. A celý deň strávite pri vode s magnetom.

Kozorožec

Dnešný deň neveští nič dobré. Kráčajúc po brehu natrafíte na podivne veľkú kosť, akoby stehennú. Vzdialite sa a zabalíte to. Na krátku dobu začnete trpieť nespavosťou a nočnými morami.

Vodnár

Albedo je v konflikte s Oriónom a to napomáha prúdeniu kozmickej energie. Vyrazte na magnet fishing a zažijete skvelý deň: objavíte zbraň a televízia s vami bude chcieť natočiť rozhovor.

Ryby

Dnešný deň sa venujte viac svojmu zdravotnému stavu. Pokiaľ máte sedavé zamestnanie, skúste si robiť prestávky a viacej sa pohybovať. Po práci to chce dať si poriadny pobyh. Aká je vaša obľúbená aktivitka, pri ktorej sa riadne zapotíte?

Ako horoskopy vznikali?

Je to mimoriadne zložité. Naše veštice každý deň dôkladne sledujú a merajú intenzitu magnetickej energie prichádzajúcej z rôznych častí vesmíru. Je to záležitosť vlnenia a vibrácie, a aj najmenšia energia, ktorá dopadne na Zem z vesmíru má svoj účinok na ľudí. Tento účinok pretrváva aj počas hľadania pokladov vo vode. Každá planéta má svoje charakteristické vlastnosti, ktoré ovplyvňujú, aké nálezy pri magnet fishingu objavíte.

Okrem pokročilého sledovania vesmírnych telies používame aj ďalšie veštiace techniky: pozorovanie magnetického kyvadla, veštenie z magnetickej gule a hádzanie magnetu o magnetickú tabuľu.

Naša veštica Tamara a jej magnetické kyvadlo