Horoskop na dnešný deň

horoskop pre lovcov pokladov

Spoznajte svoju budúcnosť! Prinášame vám denný horoskop pre hľadačov pokladov od kvalifikovaných veštíc z tímu MagnetFishing.sk.

Dôležité upozornenie: Keďže naše horoskopy sú 100% pravdivé, po ich prečítaní budete vopred vedieť, aké nálezy dnes objavíte. To vám môže pokaziť zábavu z lovu. Horoskopy čítajte na vlastné riziko!

Horoskop na štvrtok 11. augusta 2022

Baran

Čierna diera galaxie Plejády vám dnes nepraje. Vie o vašej srdcovej záľube a chce vám ju prekaziť. Aj keď predpoveď počasia môže vyzerať priaznivo, vplyv čiernej diery môže vyvolať týždeň plný dažďu, blata a premočených brehov. Najrozumejšie je ísť na železo čím skôr a neriskovať, že začne pršať.

Býk

Merkúr, ktorý na vás vplýva pozitívne, vás pozýva na krátkodobé výlety do okolia, v ktorom sa pohybujete. Investujte svoju energiu a čas aj do športu. Napríklad do magnet fishingu, kde vás pozýva Mars.

Blíženci

Neptún je vo vašom znamení a praje vám. To je dobre, ale pozor, je v kvadráte s Neptúnom. To by mohlo vyvolať riziko, že vytiahnete nevybuchnutý granát alebo mínu. Nič neriskujte. Dnes na lov zabudnite.

Rak

Mesiac je v dnešný deň v trigone s Marsom, i Merkúrom. Ak ani za boha netušíte, čo to sakra znamená, vedzte len jedno: vyrazte k vode s magnetom ešte kým sa zotmie a vytiahnete váš vytúžený nález.

Lev

Dnes budete priam prekypovať energiou, všetko sa vám bude dariť. Doprajte si oddych ako sa patrí. Vyrazte za dobrodružstvom k vode. Váš Mesiac je v trigone s Neptúnom a Merkúrom. Vaše šance nálezu pokladu sú veľmi vysoké.

Panna

Úspech v tomto období prichádza náhle a neočakávane. Orol lieta sám a vrabce v kŕdli, preto sa netrápte, až uvidíte parádne úlovky ostatných lovcov, ale vám sa nedarí. Neprovokujte silnejších.

Váhy

Napätie, ktoré je možno teraz vo vás, môže spôsobovať kvadrát Luny v Kozorožcovi na vaše znamenie. Trvá to cca dva dni. Ak práve toto pociťujete, nenechajte sa znechutiť. Po práci si oddýchnite s magnetom pri vode.

Škorpión

Vaše úsilie konečne prinesie plody! Vytiahnete svetielkujúci megaúlovok, ktorým sa budete môcť pochváliť. Chybičkou krásy bude, že bude rádioaktívny. V noci vám z hrude vyrastie tretia ruka a ráno sa s ňou prebudíte. Vykľuje sa z nej cenný pomocník a uľahčí vám život.

Strelec

Mesiac vstupuje do vášho znamenia o 15:36 hod. Merkúr je dnešný deň v trigode s Uránom. Ženy zvýraznia svoju krásu. Muži sa budú viac vystatovať, prezentovať a chváliť všeličím, napr. zničenými, hrdzou pokrytými predmetmi objavenými vo vode.

Kozorožec

Vaše myšlienky možno sú v týchto intenciách: potreba vážnosti, zamyslenie sa nad sebou a vaším vzťahom k svetu. Možno sa chcete poradiť s niekým, kto má svoje dlhoročné skúsenosti a je odborníkom práve v tej oblasti života, ktorú vy teraz riešite. Stačí napísať do FB skupiny Magnet Fishing Slovensko.

Vodnár

Dnešok vám skomplikuje aj váš astrologický patrón, planéta Merkúr, ktorý je teraz retrográdny. Dnes bude potrebná všetká vaša impulzívnosť. Musíte magnet praštiť do vody z plnej sily. Predmety sa z neho budú zošmykovať akoby samé. Nájdete leda tak pivný vrchnák a aj za ten budete radi.

Ryby

Porozprávajte si dnes s tými, ktorých máte radi. Dozviete sa veľa zaujímavého. Vy viete, čo vám robí dobre, ale vie o tom aj váš najbližší človek? Možno vám rád varí, vy by ste však ísť na magnet fishing a na jedle vám do detailu nezáleží. Je to o prioritách.

Ako horoskopy vznikali?

Je to mimoriadne zložité. Naše veštice každý deň dôkladne sledujú a merajú intenzitu magnetickej energie prichádzajúcej z rôznych častí vesmíru. Je to záležitosť vlnenia a vibrácie, a aj najmenšia energia, ktorá dopadne na Zem z vesmíru má svoj účinok na ľudí. Tento účinok pretrváva aj počas hľadania pokladov vo vode. Každá planéta má svoje charakteristické vlastnosti, ktoré ovplyvňujú, aké nálezy pri magnet fishingu objavíte.

Okrem pokročilého sledovania vesmírnych telies používame aj ďalšie veštiace techniky: pozorovanie magnetického kyvadla, veštenie z magnetickej gule a hádzanie magnetu o magnetickú tabuľu.

Naša veštica Tamara a jej magnetické kyvadlo