Horoskop na dnešný deň

horoskop pre lovcov pokladov

Spoznajte svoju budúcnosť! Prinášame vám denný horoskop pre hľadačov pokladov od kvalifikovaných veštíc z tímu MagnetFishing.sk.

Dôležité upozornenie: Keďže naše horoskopy sú 100% pravdivé, po ich prečítaní budete vopred vedieť, aké nálezy dnes objavíte. To vám môže pokaziť zábavu z lovu. Horoskopy čítajte na vlastné riziko!

Horoskop na utorok 11. augusta 2020

Baran

Niektorí ľudia budú iba kibicovať, ale nepomôžu. Dnes sa nedajte ovplyvniť, či nebodaj zdeptať, mienkou iných ľudí. Jednak nevidia do vašich problémov, a čo je dobré pre nich, nemusí byť dobré pre vás. Pre vás môže byť dobré celý popoludnie na magnet fishingu.

Býk

Dnešný deň sa venujte viac svojmu zdravotnému stavu. Pokiaľ máte sedavé zamestnanie, skúste si robiť prestávky a viacej sa pohybovať. Po práci to chce dať si poriadny pobyh. Aká je vaša obľúbená aktivitka, pri ktorej sa riadne zapotíte?

Blíženci

Z postele ste vykročili správnou nohou. Od rána sa vám darí. Iné to nebude ani na love pokladov. Nájdete úchvatný úlovok, ktorý vám chýbal do zbierky.

Rak

Dnes budete mať chuť zmiznúť, najmä keď polícia začne prešetrovať fotky vašich nálezov, za ktoré teraz budete niesť zodpovednosť. Nebuďte odmietaví, urobili ste chybu a musíte sa s ňou vysporiadať. Nález automatickej pušky bolo nutné nahlásiť. Máte na krku smolu, resp. trestný čin nedovoleného ozbrojovania.

Lev

Karta madam Lenormand: Čierny Peter. Je veľké riziko, že dnes vás zastihne mizéria, hrôza a katastrofa. Na vodu zabudnite. Pokaziť sa môže veľa. Môžete sa potknúť a vyvrtnúť si členok. Môžete sa poraniť na ostrom náleze. Môže vás zasiahnuť úlomok meteorického roja. Domov je istota, držte sa ho.

Panna

Pohyblivý Merkúr je vo vašom znamení. Je však v trigone s Uránom v Marse. O nečakané komplikácie preto nebude núdza. Možno sa vám zasekne magnet a chvíľu potrvá, než ho uvoľníte. Možno začne z ničoho nič liať ako z krhle a auto bude ďaleko, tak pôjdete cez rieku pešo.

Váhy

Ste priaznivo podporovaní dnešnou zemskou Lunou v Merkúre. Pokiaľ vám na niekom záleží, pozvite ho do reštaurácie, uvarte mu niečo dobré, prípadne sa ho opýtajte, či nechce ísť hľadať poklady. Vďaka podpore zemskej Luny máte sú vaše šance nájsť niečo vzácne vysoké.

Škorpión

Pluto vo vašom znamení vás upozorňuje, že sa niečo deje. Zamyslite sa dnes nad vaším správaním. Nerobíte čiastočne aj vy chybu? Netrávite hľadaním železných pokladov príliš veľa času?

Strelec

Malú neplechu vám narobí dnešné pôsobenie Luny. Po niekoľkohodinovom love vás začnú bolieť nohy. Urobte si masáž nôh. Nohy nás nosia celý život. Ak vás bolia, pozrite sa, či idete po tej správnej ceste životom.

Kozorožec

Opatrnosť sa vám dnes zíde. Ste v ohrození, lebo planetárne konštelácie sú dosť napäté. Dajte si pozor, aby ste sa pri hádzaní magnetu nezranili. Nenakláňajte sa príliš, aby ste nespadli z mosta do vody.

Vodnár

Odolávajte stresu a nude. Nízka hladina životnej energie si vyžiada u tých starších výživový doplnok, u mladších diskotéku, u vás magnet fishing.

Ryby

Pocitovo ste možno v disharmónii, ale nemalo by to trvať dlho. Nerobte dnes žiaden adrenalínový šport, dajte prednosť niečomu pokojnejšiemu, napríklad magnet fishing.

Ako horoskopy vznikali?

Je to mimoriadne zložité. Naše veštice každý deň dôkladne sledujú a merajú intenzitu magnetickej energie prichádzajúcej z rôznych častí vesmíru. Je to záležitosť vlnenia a vibrácie, a aj najmenšia energia, ktorá dopadne na Zem z vesmíru má svoj účinok na ľudí. Tento účinok pretrváva aj počas hľadania pokladov vo vode. Každá planéta má svoje charakteristické vlastnosti, ktoré ovplyvňujú, aké nálezy pri magnet fishingu objavíte.

Okrem pokročilého sledovania vesmírnych telies používame aj ďalšie veštiace techniky: pozorovanie magnetického kyvadla, veštenie z magnetickej gule a hádzanie magnetu o magnetickú tabuľu.

Naša veštica Tamara a jej magnetické kyvadlo.
Jasnovidka Izabela vyveštila z kariet, že Žanek nájde pištoľ. Jej predpoveď sa naplnila.