Horoskop na dnešný deň

horoskop pre lovcov pokladov

Spoznajte svoju budúcnosť! Prinášame vám denný horoskop pre hľadačov pokladov od kvalifikovaných veštíc z tímu MagnetFishing.sk.

Dôležité upozornenie: Keďže naše horoskopy sú 100% pravdivé, po ich prečítaní budete vopred vedieť, aké nálezy dnes objavíte. To vám môže pokaziť zábavu z lovu. Horoskopy čítajte na vlastné riziko!

Horoskop na nedeľu 25. októbra 2020

Baran

Pre vás sú energie planéty vzťahov, Venuše, v tomto období veľmi silné, lebo sídli vo vašom znamení. Máte šancu prekopať svoj rebríček životných hodnôt. Zabudnite na manželku či priateľku, manžela či priateľa. Radšej choďte loviť s magnetom.

Býk

Pri troche lásky a hrdosti dosiahnete dnes svoje. Stačí ten magnet poctivo a energicky hádzať čo najďalej. Vašou odmenou bude vzácny poklad.

Blíženci

Luna v Kozorožcovi je k vám nepriaznivo naklonená. Dnes si skúste vydýchnuť. Nemusí byť vždy všetko urobené do bodky. Hlavné je zažiť dobrodružstvo a mať skvelé zážitky, aby bolo na čo v starobe spomínať. A vy viete, čo robiť hoci aj dnes, ak chcete skvelý zážitok.

Rak

Vaše myšlienky možno sú v týchto intenciách: potreba vážnosti, zamyslenie sa nad sebou a vaším vzťahom k svetu. Možno sa chcete poradiť s niekým, kto má svoje dlhoročné skúsenosti a je odborníkom práve v tej oblasti života, ktorú vy teraz riešite. Stačí napísať do FB skupiny Magnet Fishing Slovensko.

Lev

Karta madam Lenormand: Čierny Peter. Je veľké riziko, že dnes vás zastihne mizéria, hrôza a katastrofa. Na vodu zabudnite. Pokaziť sa môže veľa. Môžete sa potknúť a vyvrtnúť si členok. Môžete sa poraniť na ostrom náleze. Môže vás zasiahnuť úlomok meteorického roja. Domov je istota, držte sa ho.

Panna

Neptún sa na vás usmial. A budete sa usmievať aj vy. Vydajte sa na vaše obľúbené miesto. Neptún vám dopraje šťastný nadhod, parádne nálezy a plodný lov.

Váhy

Planéta lásky a príťažlivosti, Venuša, je v tomto období vo vašom znamení. Nedostatok financií poznačí aj citový vzťah. Privyrobte si radšej magnet fishingom a nosením železných nálezov do zberu.

Škorpión

Využite dnešný deň na novú zábavu s deťmi. Nečakane vysoké šance nájsť poklad vám doženie premenlivý Urán. Vydržte a uvidíte, že nálezy prídu.

Strelec

Dnešný Mesiac v Jupiteri našepkáva, aby ste sa rozhodli síce, pragmaticky, ale pritom aj s citom. Vašu spokojnosť, ale aj spokojnosť rodiny treba brať ako jeden pilier. Najlepšie je tieto dve spokojnosti skombinovať rodinným magnet fishingom

Kozorožec

Karta madam Lemonad: Šťastie. Chce to dávku trpezlivosti a šťastia. Urobte viac pokusov. Odmietnite kapitulovať. Skúšajte to znova a znova. Zaslúženej odmeny sa dočkáte. Keď nie dnes, tak nabudúce.

Vodnár

Smutná správa. Trigon Jupitera a Pluta hrá proti vám. Dnes vás smola prenasleduje. Stane sa to najhoršie. Hodíte magnet do vody a už ho nevytiahnete. Aj tak ste už dlhšie plánovali na MagnetFishing.sk objednať nový, silnejší magnet.

Ryby

Luna je v zemskom znamení Kozorožca. Naberiete energiu, aby ste rozumne zabojovali so svojimi problémami a pomohli tým, ktorí sú na tom horšie ako vy. Dnes nájdete prázdny trezor, ktorý odveziete do zberných surovín. Výťažok darujte na charitu.

Ako horoskopy vznikali?

Je to mimoriadne zložité. Naše veštice každý deň dôkladne sledujú a merajú intenzitu magnetickej energie prichádzajúcej z rôznych častí vesmíru. Je to záležitosť vlnenia a vibrácie, a aj najmenšia energia, ktorá dopadne na Zem z vesmíru má svoj účinok na ľudí. Tento účinok pretrváva aj počas hľadania pokladov vo vode. Každá planéta má svoje charakteristické vlastnosti, ktoré ovplyvňujú, aké nálezy pri magnet fishingu objavíte.

Okrem pokročilého sledovania vesmírnych telies používame aj ďalšie veštiace techniky: pozorovanie magnetického kyvadla, veštenie z magnetickej gule a hádzanie magnetu o magnetickú tabuľu.

Naša veštica Tamara a jej magnetické kyvadlo.
Jasnovidka Izabela vyveštila z kariet, že Žanek nájde pištoľ. Jej predpoveď sa naplnila.